این روز ها اونقدر دارم تلاش میکنم و سرم شلوغه که دیگه حتی به خودمم وقت نمیکنم یه دستی بکشم :) یهویی تو این گرمای تابستون تا چهار پنج روز حموم نمیرم مگه اینکه جناب مادر یا پدر یک امری بکنن.
گاهی حتی بابا و مامانم رو هم نمیبینم.

به شدت هم عصبی شدم و گاها سر خانوادم داد میزنم که چرا صداشون بلنده تا اتاق من میاد.

+شرمنده همه بیانی ها و بلاگرای عزیز هستم که وقت نمیکنم مطالبشون رو بخونم ولی باز از همه ممنونم که میان و حالم رو میپرسن.heart

حتی پروژه ای رو که قرار بود شروع کنیم واسه نوشته های شما به تعویق انداختم تا بتونم اول یه اپلیکیشن واسه کاربرا آماده کنم و در قالب سایت و اپلیکیشن پروژه رو پیش ببریم.

و اما پاسخ به نظراتی که برام فرستاده بودید

یکی از دوستان گفته بودند اگه مقدوره کلاس های آنلاین آموزش ترانه بزارم

•  که در پاسخ به ایشون باید بگم با اینکه بنده خودم کلاس های آکادمی ترانه رو گذروندم اما هنوز حس نمیکنم به حدی رسیده باشم که بخوام کلاس و. بزارم اما بازم سعیم رو میکنم در قالب چند سری پست به این موضوع حتما توجه کنم این از اینsmiley

یک دوست دیگه ای گفته بودند چرا اینستاگرامت رو حذف کردی

• خب باید بگم در واقع صفحه اینستاگرامی بنده حذف نشده و در حالت دی اکتیو(غیرفعال) قرار دادم چون پیام های دریافتی از اینستا خیلی بود و خیلی داشت اذیتم می کرد اما بزودی بر میگردم wink

یکی از بچه های زنجانیم گفته بودند که آیا کلاس های درسی از قبیل(شیمی و زیست و.)دارید؟

• پاسخم به سوالشون منفیه و کلاسی ندارم با اینکه خیلی ها اصرار به گذاشتن کلاس های کنکور داشتن اما من وارد حرفه ای که رشته خودم نباشه نمیشم حالا شاید در آینده در استان زنجان کلاس زیست و شیمی گذاشتیم

دوستی هم گفته بودند برنامه نویسی بلدید؟

• بنده دوره های آموزش رو تهیه کردم اما اونقدر مشغول درس و مشقم که حتی وقتش رو نکردم

و حالا بحث من سر اینه که چرا اینطوری شده؟نه وقت هست نه حوصله!

ماشالله جناب پدر هم یَک تعریفی از بنده جلوی مردم میکنن که انگار بنده آدم خیلی بزرگی هستم (درحالی که نیستم)

+هرکس هر سوال داشت میتونه در بخش تماس باما یا زیر همین پست به طور خصوصی ارسال کنه اگه قابل پاسخ دادن بود جواب میدم :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها