شاید با دیدن تیتر و تصویر این پست در وهله تعجب کنید و اصلا بگید یعنی چی! اما تمنا میکنم تا آخرش بخونید

اما جای تعجبی نیست!حدود چند هفته پیش در حال چک کردن نظرات شما دوستان عزیزم در وبم بودم که یک نظر خیلی توجه منو جلب کرد که برای شهریور گذشته بود که توسط یک وبلاگنویس بزرگ (

خانوم حوا.) ثبت شده بود هرچند خود پدیده از بین رفته بود اما ایده های جذابی و جالبی رو در پی داشت.و این ایده بزرگ که من خیلی دربارش فکر کردم بلاگرام (

https://t.me/officialweblogram) بود که یک کانال تلگرامی با هدفی بزرگ بود اما وقتی سری به این کانال زدم دیدم که دیگه اثری از فعالیت در این کانال به چشم نمیخوره و این باعث تاسف بود.

هدف این کانال ایجاد رقابت بین وبلاگنویس ها و نویسنده های خوب بود که در پایان هر هفته چند نویسنده برتر به انتخاب کاربرای دیگر وبلاگ ها و اعضای کانال انتخاب می شدند

حالا به سر من زده که این راه رو ادامه بدم و دنیای وبلاگ نویسی رو با چالش ها و مسابقات جذاب نگه دارم :) البته اگه خدا بخواد تو این را تنها نیستم و دوست عزیزم استاد بزرگ (

حـ.آرمان) و دیگر دوستانی که لیستشون رو در اختیارتون قرار خواهم داد فعالیت رو آغاز می کنم.

امیدوارم بتونم به شما وبلاگنویس های عزیز در نوشتن متن های جذابتون انرژی بدم و جوایزی رو هم خواهیم داشت.

+تهنا ای بابا تنها :) به کانال تلگرامی قانع نمیشیم و سایتی رو هم خواهیم زد که برترین نوشته های یک هفته رو در اون منتشر کنیم.

+در هر ماه به نویسنده های برتر یک جایزه نا چیزی هم میدیم ;)

فقط و فقط از شما بیانی ها یک چیز خواستارم و اون هم راهنمایی در انتخاب اسم این پروژه چون اسم بلاگرام دیگه ثبته و ما میخوایم با یه اسم جدید فعالیت کنیم.پس از شما میخوام هر ایده یا هر اسمی به نظرتون می رسه در زیر همین مطلب برامون ارسال کنید.

بروزرسانی:ما منتظریم اسم های خودتونو بفرستید + کانال بلاگرام  

@officialweblogram 

من میگم اسم بیانگرام خوبهخنده

خیلی دوستتون دارم چون دارم با شما در جامعه وبلاگنویسی زندگی میکنم

و از همه شما دعوت میکنم .

شرکت کنید و حضور فعال داشته باشید :) و همچنین متنی در همین قالب در وبلاگ هاتون منتشر کنید و دیگر دوستانتون رو برای راهنمایی و ایده و شرکت در مسابقات فرا بخونید :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها