سلام آقا ، حالتون خوبه؟ چخبر؟اون دنیا چطوره؟اصلن یه سوال!اون دنیایی هم وجود داره؟

راستی آقا چی شد رفتی؟آقا شرمنده دوشنبه نیومدیم کلاستون!بچه ها خیلی واسه رامسر عجله داشتن :(

آقا شماهم دلت واسه ما تنگ میشه؟یا نه؟

راستی آقا تو عکس پروفایلتون از خدا خواسته بودید که چطور زیستن رو بهتون یاد بده،چطور مردن رو خودتون یاد میگیرید!درست میگم؟آقا مگه از خدا یادگرفتید که چطور زندگی کنید تا بخواید ببینید مرگ چطوریه؟

راستی آقا یکی از عکسای پروفایلتونم این بود خدایا عمریست دستم را گرفته ای،مبادا رهایم کنی» آقا راستشو بگید خدا رهاتون نکرد که؟آقا کفر نمیگم ولی شما که این سر و اون سر حرفتون خدا بود دیگه چرا؟؟بعضی وقتا فکر میکنم خدا رهاتون کرد!یعنی خدا انقدر.

یا نه شایدم خدا شما رو زود برد پیش خودش چون خیلی عزیز بودید.

آقا دلم واسه اون جمله های خاصتون خیلی تنگ میشه مثالی بگویم.»،سوال است.»و.

آقا یه چیزی بگم ناراحت نشی!؟من و میرزایی و بقیه خیلی از این تیکه کلاماتون استفاده میکردیم و ادای شمارو در می آوردیم(حلالمون کنگریه)

آها جدی استاد تا یادم نرفته اینم ازتون بپرسم که اون امتحان آخری که سه شنبه هفته پیش گرفتید (1398/2/3) نتیجش چی بود؟خوب نوشته بودم؟یا بد؟

استاد یادتونه میگفتید انشالله به هدفتون رسیدید یک روز باهم پول جمع میکنیم و یه جشن کوچیک میگیریم؟آقا پس چرا نموندید اون روز رو ببینید؟ولی نگران نباشیدا!با خودم و خدای خودم عهد بستم روزی که به هدفم برسم چنتا شاخه گل و یه بسته خرما و یه قوطی شیرینی میبندم بچه هارو هم میارم سر قبرتون جشن میگیریم!گریه

آها آقا اگه یه روزی آقا دکتر بشم نیت کردم هفته معلم رو به شادی روحتون مجانی کار کنم.

راستی آقا فکر نکنی سر قبرتون کم گریه کردم،میدونی چیه من آدم تو داریم اونقدر تو خونه گریه کردم که نگو و نپرس!آقا متین رو دیدی؟زیر چشماش کبود شده بود!احمدرضا چطور؟اون یکی احمدرضا چی؟جهان رو میگم!آقا سینا که گریشو هیچکی ندیده بود چی؟مرتضی با اون دل پاکش؟مهدی قیداری؟میرزایی دلش به حال بچه هاتون میسوخت!محمد بیگدلی هم داشت دیوونه میشد! آقا،آقامهدی رو دیدی؟شما تنها کسی بودی که به حرفش می آوردی!!آقا عرفان رو چی؟آقا چطور؟آقا اسدی رو دیدی؟آقا بیشتر بچه ها بودن و همشونم ناراحت :(

آقا میدونم بهشتی شدی و همینه که موندم تسلیت بگم یا بهشتی شدنتون رو تبریک!

آقا تنها یادگاری که ازتون موند همون جزوست میدونستید؟

آها یادتونه سر امتحان ازم پرسیدید اوضاع چطوره؟گفتم خوب نیست.

شما گفتی یه جلسه میشنیم باهم صحبت میکنیم!چی شد پس؟

آقا بهتون قول دادم اینطوری نمی مونه آقا من ترکم میدونی که ترکا با غیرتن آره؟حرف خودت بود

سر قولم هستم،غیرتم دارم مطمئن باش آقا به آرزوت میرسی

فقط این منو سوزوند که ندیدی یکی از شاگردای خودت دکتر بشه و روپوش سفید تنش کنه :(

ولی آخر سر خودت سفید پوش شدی

آقا دلم به حال تک برادرت سوخت چنان گریه میکرد که نگو

آقا اینو بهتون نگفته بودم:اولین باری بود که تو صف نماز میت ایستاده بودم و اولین بار توی یه مسجد داشتم برای کسی قرآن میخوندم

آها آقا میرزایی جزوشو میخواد میگه تنها یادگاری ایه که از شما مونده آخه جزوش دسته منه تا نانوشته هارو بنویسم

آقا میگن اسم پسرت امیررضاست درسته؟هم اسم من؟

آقا دلم واسه امیررضا جان گفتناتون تنگ شده

به خدا موندم دستم به هیچ کاری نمیره

آها شرمنده آقا داشت یادم میرفت

معلم عزیزم روزت مبارک نمیدونی دارم چی میکشم تو روزی که باید بهت تبریک میگفتم اما الان مجبورم تسلیت بگم.

راستی آقا هوامونو داشته باش تو بنده عزیز خدایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها